Hizmetlerimiz

Web Sitesi Tasarımı, Kurumsal kimlik oluşturma, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Tasarımı, Fotoğraf ve Video Çekimi ile Film Montaj ve Animasyon

Bir firmanın tanıtımının gerçekleşmesi, bir ürünü yada hizmeti veya bir bireyin reklam ve tanıtımını yapmak için uluslar arası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturma sürecine ise web tasarım denir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı , bir kurumun şirket içi ve şirket dışında duruşunu ve pazarlamada (marketing), görünen yüzü ve kurumun kendini ifade etme şeklidir.

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Her sosyal medya platformunun kendine özgü özelleştirilmiş tasarım modelleri vardır.  Bu mecralar için özelleştirilmiş tasarımlar kullanarak sosyal medya içeriklerinizi ve kampanyalarınızı hedef kitlenize doğru şekilde ulaştırırız. Bu sayede hem markanıza profesyonel bir algı yaratır, hem de kampanyaların daha doğru bir şekilde ilerlemesine katkı sağlarız. Antalya Tasarım Ekibi olarak Sosyal medya tasarım sürecinde uyguladığımız işlemler; Markanız için oluşturduğumuz sosyal medya sayfalarını arka plan (kampanya vb. özelinde) güncellemek, özel sekme tasarımları yapmak, sosyal medya reklamlarınıza uygun görsel veya landing page tasarımları yapmak.

Profesyonel Fotoğraf  Video Çekimi ile Firmanız veya kişiye özel ihtiyaçlara uygun teknik çözümleri belirleyerek çekim senaryosunu hazırlayıp farkın-dalık yaratacak özgün ve özel projeler üretiyoruz.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Adresimiz

 Şirinyalı mh. Sinanoğlu Cad. 1534. Sk. Deniz Kent Sitesi A-Blok Muratpaşa Antalya

İletişim

info@hayaltakimi.com
0507 251 07 97

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi: 09.00 - 19.00 
Pazar : Kapalı